Phone Numbers

Küsimuste korral helista julgelt ja labori assistent aitab leida sobivaid lahendusi

  • TALLINN : 677 6808
  •  
  • TARTU : 740 1750
×

Otsi

Otinguga saate leida kiiresti vajaliku info Dental Design kodulehelt

×
  • Dental Design hambalabori tooted

Fikseeritud restauratsioonid

Fikseeritud restauratsioonid on näidustatud nii üksikute hammaste kui ka terve hambakaare taastamiseks või esteetika parendamiseks. Fikseeritud restauratsiooni eelis eemaldatavate ees on väga hea stabiilsus, kõrgesteetiline lõpptulemus ja kavaliteet, mis väljendub kindlasti ka pikaealsisuses ja patsiendi elustandardi säilimises või taastamises.

Fikseeritud restauratsioonid valmistatakse alati individuaalselt, arvestades patsiendi suus olevat olukorda ning sobivust ülejäänud hammaste ja muude näo osadega.

Fikseeritud restauratsioonid

  • kroonid
  • sillad
  • panused
  • laminaadid

Materjalid fikseeritud restauratsioonides

Meie laboris valmistatakse põhliselt täiskeraamilisi fikseeritud restauratsioone, vajadusel ka metallokeraamilisi. Täiskeraamiliste restauratsioone valmistame BruxZir'ist, tsirkooniumist ja e.max'ist

BruxZir tooted

BruxZir'ist valmistatame digitaalse modelleerimise ja freestehnoloogia abil kroone ja sildu nii implantaatidele kui ka oma hammastele. BruxZir'ist restauratsioonid on monoliitsed, st puuduvad kattekeraamika kihid. See asjaolu võimaldab erakordselt suurt vastupidavust ka väga keerukate hambumuste korral. Kattekeraamikaga kaetud restauratsioonidest on need keskmiselt kümme korda tugevamad, võimaldades aastatepikkust muretut elu.  Põhiliselt näeme seda materjali alternatiivina metallokeraamilistele restauratsioonidele, mille osakaal  järjekindlalt väheneb.

IPS e.max tooted

IPS e.max on esteetilise hambaravi üks lemmik materjal.  Sellest valmistatakse kõrgesteetilisi restauratsioone nagu laminaate, kroone, panuseid. Restauratsioon kinnitatakse oma hamba külge väga erilisel meetodil, mida nimetatakse adhesiivseks tsementeerimiseks. See tagab erakordselt tugeva siduse restauratsiooni ja oma hamba vahel. Tänu sellele ainulaadsele ja erakordselt tugevale sidusele võivad IPS  e.max'ist valmistatud restauratsioonid olla ka väga õhukesed. Mõningatel juhtudel ei ole vaja oma hambaid isegi mitte lihvida.  Tänapäeval püütaksegi säilitada võimalikult palju oma hamba kude, IPS e.max on selle meetodi tarbeks ideaalne valik.

Metallokeraamika

Mitteväärismetalli (CoCr) kasutamine karkassina konstruktsioonides on minetanud oma populaarsuse. Samas esineb olukordi, kus see on vajalik, näiteks: madala hambumuse korral, mõningate kombineeritud lukutööde vms. Metallokeraamilisi kroone valmistatakse sageli ka lihtsalt harjumuse pärast. Hinnaeelist neil enam ei ole. Tööde valmistamisel kasutame Wielandi refleks keraamikat, mis on heade mehhaaniliste ja esteetiliste omadustega.