Phone Numbers

Küsimuste korral helista julgelt ja labori assistent aitab leida sobivaid lahendusi

  • TALLINN : 677 6808
  •  
  • TARTU : 740 1750
×

Otsi

Otsinguga saate leida kiiresti vajaliku info Dental Design kodulehelt

×
  • Dental Design hambalabori uudised

Otsime oma toredasse meeskonda ortodontia hambatehnikuid

11/09/2019

Kõik uudised

Unimed Gruppi kuuluvad Dental Design ja Kaarli Hambalabor on Eesti innovaatilisemad ja eesrindlikumad hambalaborid, kus töötavad oma ala spetsialistid ja teenindatakse erinevaid hambakliinikuid üle Eesti. Me väärtustame koostööd, täpsust ja kvaliteeti ning tagame kiire ja mugava tööprotsessi. Meie laborites valmistatakse nii ortodontilisi aparaate kui ka eemaldatavaid ja fikseeritud proteese.

Otsime oma toredasse meeskonda ORTODONTIA HAMBATEHNIKUID

Sinu ülesandeks on ortodontiliste raviaparaatide ning kapede valmistamine vastavalt kliendi tellimusele ja tööde valmistamise juhenditele. Vajadusel suhtled kliendiga ning täpsustad töö tegemiseks vajalikke detaile.

Ootame Sinult hambatehniku haridust ning sisemist motivatsiooni ja ambitsioonikust anda oma panus, et saavutada maksimaalselt parim tulemus ortodontiliste aparaatide kvaliteedis. Hindame Sinus koostöövalmidust, õpihimu, initsiatiivikust ja iseseisvust. Oled avatud suhtleja, kohusetundlik ning tööülesannetes täpne ja korrektne. Valdad eesti keelt kõnes ja kirjas ning oskad kasutada arvutit.

Suureks eeliseks on varasem töökogemus (ortodontia) hambatehnikuna. Kogemuse puudumisel tagab väljaõppe kogenud tehnik.

Pakume Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd, võimalust õppida ja areneda koos oma ala professionaalidega. Tagame kohapealse spetsiifilise väljaõppe ja korralikud töövahendid. Meil on tore ja toetav kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Vali just Sulle sobib töö asukoht. Valikus on kaks erinevat linna ja kolm asukohta:

  • Tallinna kesklinnas Kaarli Hambalabor (aadress Toompuiestee 4)
  • Tallinnas Järvel Dental Design hambalabor (aadress Lelle 24)
  • Tartu kesklinnas Dental Design hambalabor (Kvartali keskus, aadress Riia 2)

Lisainfot hambatehniku töö kohta küsi Dental Design´i tootmisjuhilt Mario Kõult (e-mail mario.kou@dentaldesign.ee) või Kaarli Hambalabori juhatajalt Imbi Triebstok´lt (e-mail imbi.triebstok@khp.ee).

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 8. oktoobriks aadressile personal@unimed.ee või kandideeri läbi CV Keskuse.