Phone Numbers

Küsimuste korral helista julgelt ja labori assistent aitab leida sobivaid lahendusi

  • TALLINN : 677 6808
  •  
  • TARTU : 740 1750
×

Otsi

Otinguga saate leida kiiresti vajaliku info Dental Design kodulehelt

×

Hambalabor

Dental Design hambalabor tervitab Teid! Ettevõte loodi 2010 aastal kantuna soovist ümbermõtestada kvaliteedi tähendus hambalabori poolt pakutavates teenustes Eesti kontekstis.

Väärtustame koostööd ning tugineme kogemusele

Loodame ja teeme kõik selleks, et koostöö oleks meeldiv ja pingevaba kogemus. Vältimaks üleliigseid probleeme, panustame põhjalikku töö planeerimisse. Meil on märkimisväärne esteetilise hambaravi ja ulatuslike restauratsioonide valmistamise kogemus. Kogemusi oleme omandanud põhiliselt Skandinaaviast ja koduvabariigis.

Smile design’i põhimõtted

Toetume kontseptsioonile, mis pärineb Ühendriikide ehk kõige tunnustatumatest P. E. Dawson’i ja John Kois’i koolkondadest. Smile design põhineb filosoofial, et esteetika ei ole saavutatav ilma funktsoonita ning vastupidi. Rõhuasetus on võrdselt neil mõlemal. Võite pöörduda meie poole smile design’i spetsiifiliste funktsiooni või esteetikat puudutavate küsimustega – mõtleme teiega kaasa ja leiame parima lahenduse. Meie arvates ei ole võimalik saavutada esteetiliselt harmoonilist ja funktsionaalselt toimivat naeratust ilma smile design’ita.

Innovaatilised lahendused ja kvalifitseeritud tööjõud

Meie ülesanne on saavutada maksimaalselt parim tulemus, mis iga konkreetse patsiendi puhul võimalik. Dental Design’i laborisse on märkimisväärselt investeeritud, tänu millele toimub tootmine innovaatilisi lahendusi kasutades. Teisalt oleme veendunud, et inimfaktor on korraliku toote peamine alustala. Dental Design labor järgib oma juhtimissüsteemis ISO 9001:2015  standardit.