Phone Numbers

Küsimuste korral helista julgelt ja labori assistent aitab leida sobivaid lahendusi

 • TALLINN : 677 6808
 •  
 • TARTU : 740 1750
×

Otsi

Otsinguga saate leida kiiresti vajaliku info Dental Design kodulehelt

×
 • Dental Design hambalabori uudised

Digitaalsetele jäljenditele tehtavad tööd meie laborites

29/04/2020

Kõik uudised

Soovime pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi ning otsime pidevalt täiendavaid võimalusi selle tegemiseks. Kasutame Dental Designi laborites täna nii Exocad kui ka 3Shape tarkvara. See tähendab, et saame teha digitaalsete jäljendite peale tehtavaid üksikuid täisanatoomilisi kroone. Üksikuid kroone just seetõttu, et meie kogemusele tuginedes on nende kvaliteet kõige parem.

Saame kõikides laborites pakkuda kiiret ja professionaalset digitööde valmistamist. Selleks on korraga tööl mitu kvalifitseeritud tehnikut, kes töödega operatiivselt tegelevad ning töö teostab tehnik, kellel on parasjagu kõige rohkem vaba ressurssi. Kõik meie laborite tööprotsessid toimuvad ISO kvaliteedistandarditele kohaselt.

Digitööde protsess on järgmine:

 1. Arst saadab digitaalse jäljendi labori meilile või 3Shape lahenduse puhul otse süsteemi. Exocad formaadid, mida saame laboris avada: Dental CAD Scene (*.dentalCAD), Plain STL (*.stl), Plain OBJ (*.obj), Point cloud Formats (*.xzynb, *.xzyn, *.xzy, *.obj, *.ply), 3D-PDF (.pdf), Open System .dcm files (*.dcm)
 2. Tehnik vaatab töö üle ja teostab modelleeringu. Teenuse kvaliteedi tagamiseks saame soovi korral modelleeringust saata pildi ka arsti e-postile.
 3. Töö freesimine.
 4. Töö glasuurimine.
 5. Meie autojuht viib töö kliendile kliinikusse.

Täisdigitaalselt tehtava täisanatoomilise krooni hind kujuneb vastavalt meie tavapärasele hinnakirjale ning on mudelite puudumise võrra soodsam.

Digitaalselt võetud jäljenditele teostame ka teisi töid. Nende tööde protsess on sama nagu füüsilise mudeliga töö puhul ning hinnastatakse tavapärase hinnakirja alusel. Füüsilised mudelid saadame tööga kaasa, kui töö saadetakse kliinikusse patsiendile proovimiseks.

Oleme alustanud ka digijäljendiga tehtavate tööde analüüsimise pilootprojekti, mistõttu teame juba täna, et korrektselt võetud digitaalse jäljendile valmistatud üksikud kroonid on väga täpsed ning projektis osalevad arstid on nendega väga rahul.

Digitööde proovimiseks võtke meiega ühendust aadressil labor@dentaldesign.ee või telefonil 575 03034. Peame üheskoos nõu, kuidas saame patsiendile pakkuda parimat võimalikku lahendust.

Täname Teid usalduse eest!

Samuti soovime pakkuda oma tuge ning nõu intraoraalse skänneriga töötamisel.

Oleme viimasel ajal suhelnud mitmete klientidega, kes seisavad silmitsi väljakutsetega seoses skänneri kasutamisega:

 • arstid ei kasuta intraoraalset skännerit suurima heameelega
 • digitaalsete jäljendite kvaliteet ei ole piisav
 • skänner on olemas, aga tundub, et see ei toimi nii nagu peaks

Kui puutute täna kokku ülalmainitud probleemidega, siis võtke meiega ühendust aadressil labor@dentaldesign.ee. Soovime Teie kliinikule tööprotsessi ülesehitamisel ja juurutamisel abiks olla.